JEANS SHIRT & KAZAR SNAKE PRINT HEELS

Must have w każdej szafie? “Nieśmiertelna” jeansowa koszula!

KAZAR 18

Koszula jeansowa kochana przez nas na co dzień, jak i nawet wieczorne wyjścia! Myślę, że spokojnie w swojej szafie mam kilka jej odcieni i grubości, lecz ta z małymi naszywkami jest ostatnio moją ulubioną.

KAZAR 6

HEELS | KAZAR

Klasycznie nie klasyczny zestaw jeansu i skórzanych spodni, które również nie są typowe, bo z pikowaniami i z suwakami na kolanach. Stereotyp “wyglądu motocyklisty” już dawno został przełamany, ponieważ w tym roku naprawdę wiele z nas ukochao sobie te spodnie na co dzień.

IMG_6747 male

Postawiłam na ubrania w miarę w jednolitych kolorach, aby cała uwaga skupiała się na boskich szpilkach – cobra print!

KAZAR 8

Odpowiedni obcas (spokojnie “przechodzicie” w nich cały dzień!), no i ten wężowy wzór! Jestem naprawdę zachwycona!

KAZAR 4

Zimą ukochałam sobie paznokcie w kolorze nude, a tym razem wybrałam najnowszą kolekcję Thermo Color by Dawid Woliński dla Neonail, w której znajdziecie pastelowe lakiery hybrydowe zmieniające kolor pod wpływem różnicy temperatur! Nie odeszłam daleko od kolorów nude i jestem wciąż zachwycona! Poza tym, jaka to frajda!

IMG_6685 kopia

Pogoda na tyle się zmienia, że za moment spokojnie będziemy mogły w takiej stylizacji spędzić dzień! Bo co więcej potrzeba? Total look gotowy!

KAZAR 2

Wężowe buty w połączeniu z falowanymi włosami przypominają mi… styl boho? Czyli mój ukochany! Myślę, że spróbuję je też założyć do jakiejś sukienki!

KAZAR
KAZAR 5

SHIRT | MOHITO , PANTS | ZARA , HEELS | KAZAR , WATCH | KAPTEN & SON , NAILS | NEONAIL

Jak podoba Wam się moja stylizacja? Lubicie wężowy “cobra” wzór w dodatkach?