#findMyiD spring skincare with Clinique

Spring vibes…

Clinique ID 1

SLEEPWEAR | BOHOMOSS 

W tym roku mam za sobą już wyprawę górską, trochę słońca, polską zimę… To na pewno nie koniec, a wręcz początek – skóra prosi o pomoc! Przedwiośnie to najlepszy czas na kompleksowe zadbanie o potrzeby skóry twarzy, dlatego zapoznam Was z pewną nowością, którą testuję.

Clinique ID 2

Z pomocą marki Clinique stworzyłam swój personalizowany Clinique iD. Co to takiego? To formuła składająca się z 90% nawilżającej bazy i 10% aktywnego koncentratu. Do wyboru macie aż trzy bazy:

1.Dramatically Different™️ Hydrating Jelly (Mój iDeał, idealny dla każdego rodzaju skóry)
2.Dramatically Different™️ Moisturizing Lotion+ (Jeśli wolicie bardziej emulsyjne formuły, to jest to iDeał dla Was)
3.Dramatically Different™️ Oil-Free Gel (Beztłuszczowa formuła, iDealna dla skór skłonnych do przetłuszczania się)

IMG_2275
Jeśli chodzi o wkład z aktywnymi składnikami to konsultantka w salonie Clinique wybrała dla mnie kolor zielony, który pomaga ograniczyć skutki podrażnienia i koi skórę dzięki połączeniu wyciągu z liści białej herbaty, wyciągu z drożdży czy wyciągu z korzenia lukrecji. Kofeina, tauryna i wyciąg z korzenia rdestowca japońskiego zwiększają zasoby energii skóry wspomagając zarazem jej naturalny potencjał regeneracyjny skóry!

IMG_2246

Być może dla Was bardziej odpowiedni będzie któryś z pozostałych czterech wkładów z aktywnymi składnikami: na widoczne pory i nierówności (niebieski), na nierówny koloryt cery (biały), na zmęczenie (pomarańczowy), na linie i zmarszczki (fioletowy). Bardzo cenię personalizowane rzeczy, tym bardziej kosmetyki. Rozpoczynam akcję nawilżanie!

Jeśli macie wątpliwość, który zestaw będzie dla Was odpowiedni zachęcam do wizyty w salonach firmowych Clinique, gdzie konsultantki marki przeprowadzą dla Was profesjonalną analizę Waszej skóry i dobiorą iDealne połączenie bazy i koncentratu.

IMG_2268

Czy widzicie tutaj iDeał dla siebie? Dajcie znać!