KONKURS WALENTYNKOWY Z PayU – WYGRAJ ZEGAREK ZA 1000 zł

1 lutego 2017

Niedługo Walentynki i pomyślałam sobie, że chciałabym ułatwić jednej z Was zakupy prezentu dla swojej drugiej połówki. Kilka dni temu szukałam wśród Waszych komentarzy inspiracji i najciekawszych pomysłów na walentynkowe prezenty. Tym sposobem wybrałam nie tylko fajny, ale również bardzo praktyczny, modny i wartościowy prezent, jakim jest zegarek dla Waszej drugiej połówki. Jeśli chcecie zobaczyć jaka to dokładnie nagroda, obejrzyjcie filmik do końca!

Zakup, mimo, że nie najtańszy,wcale nie okazał się bolesny dla portfela, ponieważ wybrałam opcję płatności  Raty PayU. Super opcja, dla tych, którzy chcieliby kupić jakąś droższą rzecz, a nie chcą czekać aż świnka skarbonka się napełni. Ja tak kupiłam bilet w swoją pierwszą egzotyczną podróż! ( Jeśli interesuje Was gdzie, o tym też opowiadam w filmie)

A teraz obiecana niespodzianka, o której mówiłam.Co musicie zrobić,żeby wygrać ?

Kochane, do niedzieli 5 lutego czekam na Wasze zdjęcie z drugą połówką wraz z krótkim opisem za co ją kochacie najbardziej  (im śmieszniej tym lepiej)!

Odpowiedzi dodajcie to pod moim postem na Facebooku z filmem na moim fanpage: ( tylko tam będzie się liczyć)

REGULAMIN KONKURSU < TUTAJ >

Edit: Bardzo dziękuje za bardzo liczne zgłoszenia – wasze historie są po prostu świetne! Zegarek dla swojego ukochanego wygrała @sandrivonpallinsky !

Serdecznie gratuluję i proszę o kontakt mailowy pod [email protected] z tytułem “konkurs” 🙂

16559281_10203157202886693_2117703726_n

 

Komentarze

 1. ekostylowo pisze:

  Super! Gratulacje! 🙂

 2. sandri pisze:

  Dziekuje! Dalej mi cieżko w to uwierzyć 😉

  1. What Anna Wears pisze:

   Zegarek już w drodze do Was 🙂