CZY NOSIĆ OKULARY "ZERÓWKI" ?

Jak pewnie zauważyłyście uwielbiam nosić okulary, to jeden z moich ulubionych dodatków.

okulary zerówki 3

Pisząc to miałam na myśli te przeciwsłoneczne, bo nigdy nie miałam problemu ze wzrokiem, ale ostatnio postanowiłam się skusić i przekonać się jakbym wyglądała w modnych okularach zerówkach.

okulary zerówki 1

Nie bardzo miałam czas i ochotę wybierać się do sklepu, zresztą wiecie jak jest, często takie wizyty u profesjonalnego optyka sprawiają uczucie zobowiązujących i przez to ich unikamy. Niedawno usłyszałam o Domowej Przymierzalni okularów MUSCAT , to była okazja przetestować czy mi będą pasowały!

okulary zerówki 6

OTO MODELE, KTÓRE WYBRAŁAM (licząc od góry, kliknij!): 1, 2, 3, 4, 5

Myślę, że przez Internet nie byłabym w stanie wybrać tylko jednej pary ( już tak mam, że zawsze muszę wszystko przymierzyć). Hmm, co jeśli nie będą w ogóle do mnie pasować? Niby zawsze można odesłać, ale szkoda byłoby mi czasu na zamawianie kolejnych. Rozwiązanie wydawało się idealne!

okulary zerówki 9

W Domowej Przymierzalni MUSCAT można zamówić 5 wybranych par okularów na czas aż 5 dni!

okulary zerówki 4

okulary zerówki 7

Zamówiłam, poprzymierzałam, w tym czasie zdążyłam poradzić się moich przyjaciółek, który model uważają za faworyta, no i czy w ogóle do twarzy mi w zerówkach. Jak myślicie?

okulary zerówki 2

GLASSES | MUSCAT BELOVA ROSE WATER , NAILS | NEONAIL

Przetestowałybyście taką opcję mierzenia w zaciszu własnego domu? Jeśli chcecie spróbować to zostawiam Wam tutaj link do strony!

okulary zerówki 5

Zrzut ekranu 2018-06-18 o 11.04.50

GLASSES | MUSCAT BRUCE GOLD/CRYSTAL

Zobaczcie jak to działa i jakie okulary MUSCAT ma w swojej ofercie!