MÓJ 6 ZMYSŁ

29 lipca 2017

Ostatnio zadałam Wam pytanie: “czym dla Was jest 6 Zmysł?
Wasze odpowiedzi zainspirowały mnie do zastanowienia się nad tym, czym on jest dla mnie.

6 Zmysł to taki mój anioł stróż, który codziennie, w każdej chwili dba o to, bym była bezpieczna.

W podróży chroni mnie przed wieloma niespodziewanymi, a czasem niebezpiecznymi sytuacjami. Dzięki temu z każdego zakątka świata przywożę piękne wspomnienia. W górach podpowiada mi kiedy zawrócić, gdy pogoda się pogarsza. W relacjach międzyludzkich mówi mi komu mogę zaufać. Dzięki tej magicznej intuicji otaczam się ludźmi dobrymi i uczciwymi. Nawet wybierając zwyciężczynie moich blogowych konkursów, nigdy nie zdarzyło mi się, żebym potem żałowała swojej decyzji. Ten nadzwyczajny zmysł pozwolił mi z każdą z nich przeżyć cudowne przygody.

 white place tumblr Pinterest TOP & MANTLE | SUKNIE BOHO

white place tumblr Pinterest

IMG_3842malee

6 Zmysł nie tylko dba o moje bezpieczeństwo, ale także o komfort mojego życia.

To on podpowiada mi kiedy wziąć parasol z domu, bo może zacząć padać lub spakować dodatkowy sweter, bo może się ochłodzić. A w domu? W domu mój 6. Zmysł podpowiada mi jak otaczać się przedmiotami, które pomogą mi w codziennym życiu i sprawią, że zwykłe domowe zajęcia staną się łatwiejsze. Prozaiczne czynności takie jak sprzątanie, gotowanie czy pranie towarzyszą każdej z nas. Wybór urządzeń ułatwiających codzienne funkcjonowanie stał się dla mnie bardzo ważny. Jedną z pierwszych potrzeb stała się pralka, która gwarantuje wygodę i „myśli za mnie”. Nigdy nie poświęcałam zbyt dużej uwagi co do tego, w jaki sposób poprawnie robić pranie. Wielokrotnie cierpiały na tym moje ukochane ubrania, które po wyjęciu z pralki były zniszczone. 6. Zmysł kryjący się w pralce i suszarce Whirlpool jest więc dla mnie jak wybawienie. Wystarczy, że załaduję do nich ubrania i je włączę. Dalej wszystko dzieje się samo, a ja jestem pewna, że moje rzeczy są w dobrych rękach.

IMG_3900maleTOP & MANTLE | SUKNIE BOHO

IMG_4023male 2

IMG_3967male

6 Zmysł zmienił życie moich ubrań.

Nie wiem jak pralka to robi, ale ona „wie” jak dobrać temperaturę, ilość detergentu i czas prania optymalny dla rzeczy, które do niej wkładam. A wszystko po to aby moje ukochane ubrania prezentowały się idealnie. Podobnie jest z suszarką, która „rozpoznaje” stopień wilgotności upranej tkaniny i w zależności od tego dopasowuje czas suszenia oraz intensywność nadmuchu. Nikt wcześniej nie dbał tak o moje ubrania! Moją ulubioną funkcją jest też to, że oba sprzęty komunikują się ze sobą za pomocą Wi-fi, tak więc suszarka wie jakie będzie jej zadanie, jeszcze zanim pranie dobiegnie końca. Bardzo dużym ułatwieniem jest także możliwość dokładania rzeczy podczas prania. Wiele razy w przeszłości okazywało się, że zapominałam umieścić w pralce brudne ubrania, które przez przypadek znalazłam w torebce lub walizce, przez co musiałam włączać pranie ponownie. Teraz mój problem zniknął. Doskonale wiecie jak bardzo jestem zabiegana i jak często podróżuję. Dlatego cieszę się z tego, że nie muszę o wszystkim myśleć, bo mam sprzęt, który „myśli” za mnie.

IMG_4014male

IMG_4019male

A jakie funkcje do codziennego użytku byłyby najbardziej przydatne dla Was? Czy chciałybyście mieć sprzęt domowy, który przynajmniej w niektórych kwestiach „myśli za Was”?

IMG_4256male

IMG_4272male

SHIRT & PANTS | ZARA 

Komentarze

 1. trojka pisze:

  Pięknie wyglądasz! pralka też ładniutka:)

  1. What Anna Wears pisze:

   Najważniejsze,że taka pomocna 😉 dziękuje :*

 2. Kejt pisze:

  Szukam tej koszuli wszędzie!

  1. What Anna Wears pisze:

   Zara 🙂

 3. Patrycja pisze:

  Nie lubie robić prania, czesto nie dostosowuje odp tem i czasu prania i efekty są kiepskie. Zniszczone ubrania podczas prania to moja zmora. Gdyby tak ktoś za mnie prał i pracował bylabym w siódmym niebie

  1. WhatAnnaWears pisze:

   Ja na przykład bardzo rzadko oddaję ubrania do pralni. Wolę prać sama, nie pamiętam kiedy ostatni raz coś źle dopasowałam temperaturą itd. Dodaję ulubione zapachy płynów, ja właśnie tak umilam sobie ten obowiązek 😉 Polecam popróbować.

 4. WOW jaka super seja i tak blisko mnie??? Jak to sie stało ze nie znałam tego miejsca! 😉

 5. Monika pisze:

  Cudowne wylgądasz na tych zdjęciach ;).

 6. Monika pisze:

  Cudowne wylgądasz na tych zdjęciach i do tego ta koszula <3.

Please enter an Access Token on the Instagram Feed plugin Settings page.